Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7147
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pożegnanie Lata z Radiem z Gwiazdami

Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 9:08
Aktualizacja: Wtorek, 27 sierpnia 2013, 6:51
Autor: Tomasz Raczyński
Jelenia Góra: Pożegnanie Lata z Radiem z Gwiazdami
Fot. Tomasz Raczyński
Po raz 20 w ogóle i ostatni podczas tegorocznych wakacji zagrało Lato z Radiem. Ostatni przystanek, tej najpopularniejszej trasy koncertowej w Polsce, odbył się w Jeleniej Górze. Wystąpili m.in. Łukasz Zagrobelny, Afromental i Stachursky. Nie zabrakło też konkursów i z zabaw z nagrodami.

Od godziny 16.00 na lotnisku Jeleniogórskiego Aeroklubu czekała na mieszkańców wioska Polskiego Radia. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych i konkursów z cennymi nagrodami.

Część koncertową otworzył Łukasz Zagrobelny, po którym publiczność została rozgrzana do czerwoności przez pochodzącą ze stolicy Warmii grupę Afromental.

- Może w przyszłym roku uda nam się zamienić fokę (maskotkę tegorocznego Lata z Radiem) na jelonka - żartował po koncercie Afromental prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Kilka chwil po godzinie 22.30 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru - zespół Jacka Stachursky'ego, który zaserwował jeleniogórzanom niezwykłą dawkę swoich największych przebojów, przeplatanych hitami muzyki rozrywkowej we własnej aranżacji.

- Było głośno i z ogromną ilością pozytywnej energii, po prostu super... - relacjonowała na gorąco jeleniogórzanka Ania Wrońska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (61) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group