Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 3837
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pożegnanie „Jeżyków” w Sobieszowie

Wtorek, 1 lipca 2014, 9:09
Aktualizacja: 12:02
Autor: AP
Jelenia Góra: Pożegnanie „Jeżyków” w Sobieszowie
Fot. AP
Uroczyste pożegnanie dzieci z grupy Jeżyki, które po wakacjach pójdą już do szkoły, odbyło się w Przedszkolu nr 11 im. Krasnala Hałabały w Sobieszowie. Z tej okazji dzieci przygotowały program artystyczny. Jak przystało na tradycję przedszkola, nie zabrakło poloneza, którym dzieci rozpoczęły uroczystość.

W występach nie brakowało pięknych wierszy i wzruszających piosenek. Przedszkolaki podziękowały wychowawcom grup oraz dyrekcji za opiekę i edukację, uśmiech i dobre słowo. Nie zapomniały również o słowach wdzięczności skierowanych w stronę całego personelu przedszkola. Do życzeń dołączyli się także obecni w trakcie uroczystości rodzice i dziadkowie.

Po części artystycznej, nastąpiła część oficjalna, którą poprowadziła dyrektor Monik Sołek z pomocą wychowawczyń: pań Iwonki, Ewy, Reni i Asi. Wręczyły one każdemu odchodzącemu do szkoły dziecku pamiątkowy dyplom i prezent. Pod koniec uroczystości pani dyrektor wszystkim dzieciom życzyła wielu sukcesów, samych radosnych chwil w szkole, udanych i bezpiecznych wakacji. Rodzicom zaś podziękowała za współpracę, a tym, którzy szczególnie aktywnie brali udział w życiu przedszkola, wręczyła dyplomy.

Na zakończenie w ogrodzie przedszkolnym odbył się piknik. Dzień wcześniej natomiast młodsi koledzy z grupy Muchomorki, pożegnali starszych kolegów wierszem, tańcem, piosenką oraz bajecznym przedstawieniem. Prosili również, aby nie zapomnieli o czarodziejskich słowach : proszę, dziękuję, przepraszam.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group