Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 4828
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Pożegnają lato w szczytnym celu i w dwóch odsłonach

Sobota, 17 września 2011, 8:42
Aktualizacja: 8:43
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Pożegnają lato w szczytnym celu i w dwóch odsłonach
Fot. Organizatorzy
Dziś i jutro w gminie Podgórzyn odbędą się festyny, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe.

Dziś o godz. 12. 30 w Przesiece przy Górskiej Chacie rozpocznie się festyn pod hasłem „Pożegnanie lata”. W programie koncert zespołu Szyszak, występ bębniarzy afrykańskich z grupy „Triba”, a ponadto gry, konkursy, zabawy, muzyka biesiadna oraz dyskoteka dorosłego człowieka. Dochód z imprezy przekazany zostanie dla Adama Szmela, cierpiącego na chorobę nowotworową.

Z kolei w niedzielę (18 września) w Podgórzynie na boisku sportowym o godz. 12. 30 rozpocznie się Festyn Rodzinny. W programie loteria, pokazy tańca hip-hop w wykonaniu uczniów Szkoły Tańca Kurzak&Zamorski, recital Małgorzaty Filiczkowskiej, wokalistki z Miłkowa, występ dzieci z podgórzyńskiego przedszkola, pokaz aikido, aukcje i losowanie głównych nagród. Wśród nich צ
skuter, rowery, wykaszarka i wiele innych cennych przedmiotów. Na koniec przewidziano zabawę animowaną przez didżeja. – Dochód z festynu trafi do dzieci z gminy chorych na nowotwory. Przyjdź i pomóż ten szczytny cel – zachęcają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group