Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5975
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Powstaje park przemysłowy

Poniedziałek, 14 marca 2022, 6:09
Autor: WAC
Jelenia Góra: Powstaje park przemysłowy
Fot. MT
Na działce w pobliżu Urzędu Skarbowego przy ul. Thebesiusa w Jeleniej Górze trwa budowa parku przemysłowego.

Park przemysłowy jest jedną z inwestycji w zachodniej Polsce czeskiej grupy Accolade. Jeszcze niedawno miała ona w naszym kraju obiekty o powierzchni magazynowej 580 tysięcy metrów kwadratowych. Teraz chce tą powierzchnie niemal podwoić.

Inwestujemy w park w Goleniowie, jednocześnie wchodząc do zupełnie nowej lokalizacji w Jeleniej Górze – informują przedstawiciele inwestora. - To kolejny krok do umocnienia pozycji wśród najważniejszych inwestorów na rynku nieruchomości przemysłowych w zachodniej Polsce. Wartość najnowszych inwestycji w rozbudowę goleniowskiego parku i budowę nowego jeleniogórskiego obiektu to 71 mln euro.

Według planów - pierwsi najemcy w jeleniogórskim obiekcie pojawią się w drugim kwartale tego roku. Jego powierzchnia wyniesie 10 tysięcy metrów kwadratowych.

Rynek parków przemysłowych w pobliżu zachodniej granicy Polski jest stosunkowo młody, ale dzięki korzystnej lokalizacji rozwija się bardzo dynamicznie - dodaje Michał Białas z Accolade Polska. - Dostrzegają to również najemcy, których zainteresowanie obszarem stale rośnie. Opowiadamy na to zainteresowanie kolejnymi inwestycjami, takimi jak ekspansja w Goleniowie i wejście w nowe lokalizacje.

Twoja reakcja na artykuł?

83
33%
Cieszy
10
4%
Hahaha
3
1%
Nudzi
4
2%
Smuci
23
9%
Złości
132
52%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (121) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group