Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 8300
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Powrót dzieci do przedszkoli

Wtorek, 20 kwietnia 2021, 16:01
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Powrót dzieci do przedszkoli
Fot. Przemek Kaczałko
W poniedziałek (19.04) do żłobków i przedszkoli wróciły dzieci. Zarówno dyrekcja, jak i maluchy bardzo cieszyły się, że mogą znowu się spotkać.

Odwiedziliśmy Miejskie Przedszkole Nr 11 "Krasnala Hałabały" w Sobieszowie. Jak przyznaje dyrektorka, wszyscy oczekiwali na ten moment, bo stęsknili się.

Na 112 zapisanych, wróciło 90 dzieci - powiedziała Monika Sołek, dyrektorka MP 11. - Cieszymy się, bo po to są przedszkola, aby dzieci w nich były - dodała dyrektorka.

W przedszkolu zachowywany jest reżim sanitarny (dezynfekcja i wszelkie środki ostrożności), a rodzice nie wchodzą do budynku. Wszyscy zgodnie cieszyli się, że mogą znowu się spotkać.

Była widoczna radość dzieci jak tylko znowu się spotkały. One nie czują zagrożenia i świetnie się bawią - dodała M. Sołek.
Dzieci są bardzo szczęśliwe - w końcu mogą się spotkać z rówieśnikami. To też duże odciążenie dla rodziców, ponieważ mogą normalnie pójść do pracy. Dzieci mają fan, uczą się przez zabawę - wyznała Kamila Boczkowska.

W związku z decyzją rządu, w ostatnich tygodniach przedszkola i żłobki były otwarte tylko dla nielicznych, ale powoli obostrzenia są luzowane.

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
1
11%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group