Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6522
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat jeleniogórski w akcji „Dolny Śląsk za pół ceny”

Wiadomości: Region
Sobota, 6 lipca 2013, 6:56
Aktualizacja: 6:57
Autor: Manu
Fot. Organizator
Rozpoczęła się ogólnopolska kampania pod hasłem „Dolny Śląsk za pół ceny”, której celem jest promocja turystycznych walorów województwa dolnośląskiego i wydłużenie sezonu turystycznego. Jak zapowiada Dolnośląska Organizacja Turystyczna, dzięki akcji w ostatni październikowy weekend będzie można zwiedzać region za pół ceny.

Właściciele obiektów odpowiadają za obniżenie cen dokładnie o połowę w weekend od 25 do 27 października br. Na liście uczestników akcji „Dolny Śląsk za pół ceny” znalazła się także Jelenia Góra, i Karpacz oraz m.in.: Uzdrowisko Cieplice i Pałac Staniszów. Dolnośląska Organizacja Turystyczna odpowiada za promocję wydarzenia w mediach i w całości ją finansuje.

Z kolei w ramach kampanii „Razem odkryjmy Dolny Śląsk” pojawiły się billboardy i citylighty z wizerunkiem marszałka Rafała Jurkowlańca, który jako gospodarz województwa zachęca do wspólnego odkrywania Dolnego Śląska, miejsca o bogatych walorach krajobrazowych, przyrodniczych i kulturowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 6-07-2013 9:39
DOLNOŚLĄZAK. Plakaty z podobizną aktywisty PO-partii - marszałka Jurkowlańca - to przedwyborcza krypto reklama, sfinansowana z samorządowych pieniędzy. A może się mylę? Uważam, że plakat z wizerunkiem aktywisty PO-partii jest kontrowersyjny. Sprawa jest bulwersująca i powinna być przedmiotem zainteresowania komisji rewizyjnej samorządu województwa. Moim zdaniem marszałek Jurkowlaniec, dopuszczając ten plakat do upowszechniania w przestrzeni publicznej Dolnego Ślaska, naruszył zasady etyczne. Wstyd!!!
~ 6-07-2013 9:53
Cd. z 9:39. Ugrupowania polityczne Dolnego Śląska nie powinny być obojętne jak wydatkowane są samorządowe pieniądze. Plakat reklamuje osobę marszałka Jurkowlańca a nie Dolny Śląsk. Pani Grażynka /radna w samorządzie województwa/ - rzekomo "lwica lewicy" ma pole do popisu. Pani Grażynko zaryzykuje pani interwencję w imieniu SLD. A może lepiej się nie narażać i wykonać strusi manewr - głowę w piasek. DOLNOŚLĄZAK
~18 sqandal 6-07-2013 10:45
........ a co to za promocja jeden łykend za połowe ceny i to w miejscu ( palac staniszów ) nawet za pól ceny połowe społeczeństwa nie stać zeby tam pobalowac a Ci co mają kase to w nosie mają takie promocje a termin koniec p[azdziernika też do niczego . .... Promocja Dolnego ślaska jak i < czerwonej > Jeleniej Góry powinna być inna a jaka ? ... ano wlasnie jaka chyba nie łykend za pół ceny w palacu czy uzdrowisku .
~Robson1234 6-07-2013 14:39
Fajny pomysł wojewody. Darmowa promocja za pieniądze podatników prywatnych. A mówią, że nie powinniśmy wspierać polityki za pieniądze niepaństwowe
Piipi Jelonkowa 6-07-2013 23:24
.. mimo obowiazkowi jezdzenia na rowerze w kasku,wielu z nas to ignoruje ! Pan Marszalek jest brzydkim przykladem ..dla wszystkich dzieci ! ~SMUTNE ..
~Gość 7-07-2013 23:55
Żenada ze ten cały Jarkowlaniec wepchal sie na plakaty ,kampania za darmo i ja musze płacic na tych z PO ,gorszego syfu jak za PO to nawet PZPR nam nie zrobilo ,aż żal bylo tę komune pogonic zeby teraz moje podatko PO ... na takie plakaty wydawało .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group