Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 5 listopada
Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Dominika
Czytających: 14022
Zalogowanych: 99
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Potrzebna pomoc dla Julii

Niedziela, 8 lutego 2015, 8:23
Aktualizacja: 8:25
Autor: Angela
Jelenia Góra: Potrzebna pomoc dla Julii
Fot. Archiwum
Sześcioletnia Julia z Jeleniej Góry, o której już pisaliśmy, po raz kolejny potrzebuje pomocy. Dziewczynka choruje na bardzo rzadki zespół genetyczny sercowo–twarzowo–skórny (CFC). Konieczna jest stała i kosztowna rehabilitacja.

Dziewczynka ma chore serce (kardiomiopatie przerostową) chorobę skóry (tzw. rybią łuskę), poszerzenie komór mózgowych, problemy z nerkami. To bardzo rzadka choroba genetyczna – w Polsce ma ją kilka osób, na całym świecie niespełna 200. Dziewczynka cały czas potrzebuje stymulacji poprzez różnego rodzaju terapie. Julia już zaczęła chodzić, ale nadal nie mówi. Pozostaje pod stałą opieką specjalistów: neurologa, kardiologa, endokrynologa, nefrologa i okulisty.

Jak możemy jej pomóc? Przekazując 1 proc. naszego podatku, który pozwoli na dalszą rehabilitację i rozwój. Wystarczy wpisać do odpowiedniej pozycji w PIT nr KRS 0000100516 i kwotę oraz informację: Na rehabilitację i leczenie Julii Wojtkiewicz.

Konto Julii na facebooku: http://www.facebook.com/pages/Julia-Wojtkiewicz/378414115519180.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
738
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Złoty pociąg – krok do przodu czy w bok?
 
Jelonka wczoraj
Tango za Zabobrzu
 
Seniorzy
Wcześniejsza emerytura dla wybranych
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group