Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 6120
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Potrójny "dzwon" przy fontannie na Wolności

Piątek, 14 marca 2014, 11:50
Aktualizacja: Sobota, 15 marca 2014, 8:32
Autor: Angela
Jelenia Góra: Potrójny "dzwon" przy fontannie na Wolności
Fot. Angela
Na ulicy Wolności w Jeleniej Górze trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyny kolizji trzech samochodów, do której doszło dzisiaj (14.03) po godz. 10.00 na skrzyżowaniu z al. Wojska Polskiego. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Są utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godz. 13.00.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej kierowca mercedesa jadący od Cieplic w kierunku Jeleniej Góry wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle – mówi asp. Kacper Krauze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – Doszło do czołowego zderzenia z nim samochodów, które prawidłowo wjechały na skrzyżowanie od strony Wojska Polskiego: citroena i fiata ducato. Obecnie nic więcej nie możemy powiedzieć, bo ustalamy przebieg zdarzenia – dodaje funkcjonariusz drogówki.

Do szpitala trafiła 62-letnia kierująca citroenem z Jeleniej Góry. Pozostali uczestnicy, również z Jeleniej Góry, nie odnieśli poważniejszych obrażeń. 82-letniemu kierowcy mercedesa zatrzymano prawo jazdy.
Skrzyżowanie jest częściowo zablokowane. Ruchem kieruje policja. – Kierowcy jadący od strony Cieplic nie mają możliwości przejazdu do centrum ulicą Wolności. Są kierowani na al. Wojska Polskiego – dodaje asp. Kacper Krauze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group