Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 2670
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany. Miał broń i narkotyki

Wtorek, 13 listopada 2012, 14:05
Aktualizacja: 14:07
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który poszukiwany był na podstawie nakazu osadzenia w więzieniu w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze jednego roku za włamanie. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli dwie jednostki broni palnej oraz kilka porcji narkotyków.

Wczoraj (12 listopada br.) policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 21-letniego mężczyznę, podejrzewanego o nielegalne posiadanie broni i posiadanie narkotyków. Ponadto był on poszukiwany na podstawie nakazu osadzenia w zakładzie karnym.

Tego dnia około godziny 9.10 policjanci zapukali do mieszkania, w którym miał przebywać poszukiwany. Pomimo wyraźnych odgłosów dochodzących z mieszkania nikt nie chciał otworzyć drzwi. Funkcjonariusze nie dali za wygraną. W pewnym momencie drzwi otworzyła matka poszukiwanego, która oświadczyła, że syna nie ma w domu. Jednak policjanci jej i nie uwierzyli i znaleźli go ukrytego za drzwiami w pokoju. W tapczanie policjanci znaleźli dwie jednostki broni palnej, w tym jedną samoróbkę z tłumikiem oraz kilka porcji marihuany. Mężczyzna oświadczył, że broń przyniósł mu kolega na przechowanie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy - informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

21-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za nielegalne posiadanie broni oraz narkotyków grozi mu ośmiu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group