Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 14992
Zalogowanych: 67
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Poszukiwany czarny labrador. Nagroda czeka

Poniedziałek, 20 lutego 2012, 15:56
Aktualizacja: 22:03
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Poszukiwany czarny labrador. Nagroda czeka
Fot. Archiwum
Wczoraj około godz. 15.00 w okolicach ul. Gałczyńskiego uciekł czarny pies rasy labrador, około trzyletnia suczka. Piesek posiada charakterystyczną bliznę na nosie.

Pies wczoraj przeskoczył ogrodzenie i uciekł. Bardzo zdezorientowany biegał po osiedlu i udał się w kierunku pobliskiego lasu. Mógł również pobiec na Osiedle Czarne lub w stronę Staniszowa, ewentualnie małej poczty.

Suczka została odebrana z okolic Opola, gdzie przebywała w fatalnych warunkach. Jest bardzo lękliwa i na pewno bardzo przerażona sytuacją, w której się znalazła.
- Była u mnie dwa tygodnie, więc nie zna dobrze okolicy. Ponadto boi się ludzi. Bardzo proszę pomóżcie mi ją znaleźć – mówi właścicielka psa.

Czarny labrador ma około trzech lat. Ma charakterystyczną bliznę na nosie, prawdopodobnie od pogryzienia. Nie nosi obroży. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda. Osoby, które widziały psa proszone są o kontakt pod numerem telefonu 602-707-533.

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
441
Pozytywnie
35%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
38%
Negatywnie
27%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Oto przyczyny lodowatych kończyn
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Karkonosze
Karkonosze zimą – piękno i zagrożenie w jednym
 
Aktualności
Będzie się działo. 34. Finał WOŚP w regionie
 
Pogoda
Blisko pół metra śniegu na Śnieżce
 
Aktualności
Sztuczki Jakuba rozbawiły zebranych
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group