Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Postawiły się Ślęzie

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Zawodniczki KS Wichoś Jelenia Góra (U–16) rozegrały bardzo dobry mecz we Wrocławiu z liderem rozgrywek z miejscową Ślęzą. Nasz zespół przegrał 58:69 i jest to wynik, który nie przynosi ujmy jeleniogórzankom.

W drużynie gospodyń wystąpiły bowiem złote medalistki ostatnich Mistrzostw Polski. W naszym zespole bardzo dobrze zagrała zdobywczyni 20 punktów Żaneta Grzegorz, która trafiała zarówno z dystansu (2x3) jak i po efektownych wejściach pod kosz. Klasę pokazała Oliwia Rydlikowska, która nie tylko pięknie rozgrywała piłkę, ale sama zdobywała punkty (16 pkt). Znakomitą serię 4 rzutów za 3 punkty miała Julia Wadecka (12 pkt). Pozostałe punkty zdobyły: Natalia Piwko 6, Zuzanna Michałek 2, Anna Davidson 2. Grały również Anna Amrogowicz, Julia Wielogórska, Sarzyńska Dominika. Trener Ralf Koczwara (KS Wichoś Jelenia Góra): - Nasze zawodniczki zaimponowały grą, szczególnie w drugiej połowie meczu. W tym okresie aż 7-krotnie trafiły za 3 punkty. Myślę,że pokazaliśmy się z dobrej strony we Wrocławiu.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka