Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13098
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Posłanka PO o milionach dla PiS

Środa, 5 września 2018, 14:59
Aktualizacja: Czwartek, 6 września 2018, 7:52
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Posłanka PO o milionach dla PiS
Fot. Przemek Kaczałko
We wtorek (4.09) ulicami Jeleniej Góry przemieszczał się samochód z billboardem, na którym widniała informacja, że "PiS wziął miliony...". Podobne reklamy wyborcze "Koalicji Obywatelskiej" znajdują się w różnych częściach miasta i jak zapewnia posłanka Zofia Czernow – jest to akcja informacyjna.
To nie są informacje wymyślone, tylko konkretne fakty, które mają miejsce. Zależy nam na tym, aby Polacy o tym wiedzieli - zapewnia Zofia Czernow.
W tej chwili większość Polaków ogląda program TVP, a tam nie ma żadnych aktualnych, rzetelnych informacji o sytuacji w kraju. To są informacje zmanipulowane i to, co jest ważne nie może trafić do mieszkańców - kontynuowała posłanka Platformy Obywatelskiej, która wspomniała poprzednią akcję, w której informowano o nagrodach dla członków rządu.
Rząd nie udziela pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują - uważa Z. Czernow nawiązując do problemów rolników w wyniku suszy czy braku kompetentnych osób w spółkach Skarbu Państwa. - W KGHM sześć razy wymieniano prezesów w ciągu trzech lat - to oznacza odprawę, dodatkowe wynagrodzenie. Budżet państwa coraz bardziej się zadłuża - mówiła polityk PO zwracając też uwagę na ceny leków, masła czy chleba.

W dalszej części wystąpienia posłanka nazwała program Mieszkanie Plus wielką plajtą, choć władze Jeleniej Góry (członkowie Platformy Obywatelskiej) podjęły już kroki w celu włączenia się w ten program. Zdaniem posłanki, premier Morawiecki kłamie i manipuluje opinią publiczną, jest niewiarygodny w oczach wielu Polaków, ale i przywódców Unii Europejskiej i całego świata.

Popieramy działania Koalicji Obywatelskiej - mówiła Irena Maciuszonek-Czorycka z lokalnej grupy KOD. - W okresie rządu PiS-u podatki zostały podniesione 32 razy, a koszty utrzymania społeczeństwa wzrosły o 60 procent. Zamieciono pod dywan brak troskę o niepełnosprawnych, za co odpowiedzialna jest premier Szydło - dodała przedstawicielka Komitetu Obrony Demokracji.

Twoja reakcja na artykuł?

25
27%
Cieszy
0
0%
Hahaha
5
5%
Nudzi
1
1%
Smuci
20
22%
Złości
40
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (66)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group