Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 13355
Zalogowanych: 109
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 1 marca 2021, 12:51
Aktualizacja: 12:51
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com porównać będzie można ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktBiedronkaKauflandLidlRynek
Masło3.333.493.25-
Mleko1.892.192.89-
Jaja5.996.995.99-
Chleb1.992.991.99-
Cukier2.492.492.79
Mąka2.391.492.19-
Ryż2.992.292.19-
Makaron2.592.492.39-
Twaróg3.593.493.99-
Kiełbasa śląska8.9914.999.99-
Kurczak7.996.997.99-
Schab8.4916.9921.99-
Karkówka17.998.9917.90-
Jabłka3.493.493.494.00
Pomidory4.993.994.998.00
Kapusta0.991.892.292.50
Cebula2.492.992.493.00
Ogórki11.998.9911.9912.00
Marchew2.993.592.993.50
Papryka11.996.998.999.00

Twoja reakcja na artykuł?

2
13%
Cieszy
2
13%
Hahaha
2
13%
Nudzi
2
13%
Smuci
5
31%
Złości
3
19%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
1109
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Cienie uranu – tracili zdrowie dla chleba
 
Aktualności
Zrobił sobie w mieszkaniu... pralnię
 
Inne wydarzenia
Kolejna odsłona morderczego wyzwania
 
Kultura
Jesienna Magia Muzycznej Chaty
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group