Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5318
Zalogowanych: 28
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 14 września 2020, 10:03
Aktualizacja: 10:47
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com można porównać ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland i Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRyneczek
Masło2.253.494.99-
Mleko2.292.891.99-
Jajka4.995.995.99-
Chleb1.992.792.79-
Cukier2.492.492.79-
Mąka2.393.292.19-
Ryż3.992.892.29-
Makaron2.292.492.59-
Twaróg2.592.993.99-
Kiełbasa śląska14.9914.999.99-
Kurczak6.996.993.99-
Schab17.9910.9912.84-
Karkówka9.9934.9919.99-
Jabłka4.994.993.996.00
Pomidory3.993.335.998.00
Kapusta1.991.990.993.00
Ziemniaki2.992.492.502.50
Cebula3.991.993.993.50
Marchew2.992.991.504.50
Ogórki5.994.985.998.00
Papryka4.996.994.9911.00

Twoja reakcja na artykuł?

1
6%
Cieszy
12
67%
Hahaha
2
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
2
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy obawiasz się, że głosy w Twojej komisji wyborczej zostały źle policzone?

Oddanych
głosów
706
Nie, nie mam żadnych obaw, że było "coś nie tak"
44%
Mogli coś źle policzyć, ale pewności nie mam
48%
Nie wiem, nie interesuję się polityką
8%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Trump zaatakował Iran! Nowa wojna USA na Bliskim Wschodzie?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Nowowiejska – ulica Jeleniej Góry pośród drzew
 
112
Pijany wjechał w drzewo
 
Inne wydarzenia
Ależ sukces. Nasza Zosia wicemistrzynią świata!
 
Jelenia Góra - KARR
Tunel pod Śnieżką
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group