Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 10133
Zalogowanych: 51
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 20 lipca 2020, 10:18
Aktualizacja: Środa, 22 lipca 2020, 13:34
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na portalu Jelonka.com można porównać ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRyneczek
Masło4.492.994.99-
Mleko2.492.882.99-
Jajka6.997.995.49-
Chleb1.992.991.99-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.491.692.19-
Ryż2.991.992.19-
Makaron2.292.192.59-
Twaróg2.492.792.99-
Kiełbasa śląska11.9016.9014.90-
Kurczak6.997.776.99-
Schab17.9924.9823.90-
Karkówka17.9919.9919.99-
Jabłka3.995.995.996.00
Pomidory malinowe8.999.9911.508.50
Kapusta3.503.503.505.00
Ziemniaki0.890.850.893.50
Cebula3.503.505.005.50
Marchew3.503.003.004.00
Ogórki5.995.995.998.00
Papryka14.908.4912.9011.00
Truskawki--14.989.50

Twoja reakcja na artykuł?

2
11%
Cieszy
5
28%
Hahaha
3
17%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
7
39%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz koleją?

Oddanych
głosów
187
Tak, często
13%
Czasami
45%
Nigdy
7%
Nie, wolę autobus
5%
Nie, bo mam samochód
29%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Ile wody powinniśmy pić w ciągu doby?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Śmierć w Staniszowie!
 
Aktualności
W Staniszowie zabawa trwa
 
Aktualności
Koncert w Zachełmiu
 
Turystyka
Z taśmy do kolejki
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group