Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 10109
Zalogowanych: 82
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 8 czerwca 2020, 14:24
Aktualizacja: Piątek, 12 czerwca 2020, 11:12
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com będzie można porównać ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech marketach: Biedronka, Kaufland i Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

08.06.2020BiedronkaKauflandlidlRyneczek
Masło 20 dag4,994,494,99-
Mleko 3,2%2,892,392,89-
Jajka L5,497,496,49-
Chleb1.992,991,79-
Cukier2,492,492,79-
Mąka psz.1,491,992,19-
Ryż2,991,992.19-
Makaron2,292.192,59-
Ser biały2,492,79--
Kiełb. śląska11,9914,537,90-
Schab17,9919,9919,99-
Kurczak6,996,996,99-
Karkówka12,9010,9917,99-
Jabłka Ligol4,994,994,995,50
Pomidory malin.9,998,9915,987.00
Kapusta1,792,491,996.00
Ziemniaki4,991,993,994,50
Cebula3,991,993,993.00
Marchew3,992,992,995,00
Papryka14,9914,9913,984.00
Ogórki5,996,956,996,50
Truskawki-11,98-16,00

Twoja reakcja na artykuł?

7
44%
Cieszy
7
44%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Kiedy ostatni raz jechałeś/aś pociągiem?

Oddanych
głosów
716
Kilka dni temu (jeżdżę regularnie)
14%
Miesiąc temu (jeżdżę od czasu do czasu)
32%
Nie pamiątem (jeżdżę samochodem)
49%
Wolę autobus
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dlaczego Właściwie Izrael walczy z Palestyną?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Inne wydarzenia
Odkryli karty. Tak wygląda cała trasa
 
Aktualności
Dworzec w Miłkowie znów żyje
 
Aktualności
Święto Rodzin Zastępczych na Wzgórzu Kościuszki
 
Aktualności
Pokolenia razem na szkolnym jubileuszu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group