Czwartek, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6295
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ponad 140 razy okradł kobietę, której pomagał

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 17 maja 2017, 7:57
Autor: 112
Fot. Archiwum
Kara pozbawienia wolności do 10 lat grozi mężczyźnie, który posługując się danymi z karty kredytowej pokrzywdzonej pobrał z jej konta ponad 10 tysięcy złotych. Odpowie za to przed sądem.

Zatrzymany pomagał kobiecie w drobnych pracach domowych i zakupach. Poznał jej dane z karty kredytowej, a następnie wykorzystał je płacąc z jej konta za osprzęt do gier internetowych.

Podejrzany przestępstw tych dopuścił się w okresie od maja do września ubiegłego roku. Co najmniej 142 razy dokonał przelewów z konta pokrzywdzonej. Kiedy kobieta zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa powiadomiła policję. Podejrzewała między innymi 27-latka. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonych czynności potwierdzili, że to on ją okradł.

Mężczyzna przyznał się do tych przestępstw.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Haha 17-05-2017 9:08
O brawo brawo, wykrywalnsc w tabelkach poszybuje w gore, ile to kradZieży pokryje!!!!!! Klata do nagród!!!!!!! Zadowli sie gore!!!!!!!
~romeczek 17-05-2017 9:10
Uwaga - kolejni oszuści NUGA BEST - ul. Długa 3 - ukraińscy naciągacze oferują "darmowe zabiegi" - sprzedają nielegalnie pseudo medyczny sprzęt - bez pozwoleń, bez certyfikatów, bez atestu, bez dopuszczenia przez PZH, naciągają głównie starszych i łatwo ulegających manipulacjom starszych ludzi - ludzie ci często nie mający na chleb - zapożyczają się - kupują badziewny chiński sprzęt wart parę złoty a sprzedawany za tysiące zł, a Policja nic nie robi, Urząd Skarbowy nic nie robi, PIH nic nie robi, urząd do spraw nielegalnych uchodźców nic nie robi - czekamy na fale Ukraińców zalewającą i niszczących nasze miasto - ludzie uważajcie - nie dajcie się omamić i wykorzystać.
~cicho! 17-05-2017 16:18
do 9.10 cicho, nie nadawać na urków! Przecież ojciec narodu ma niejasne rodzinne powiązania z M.D walczącym z polaczkami pod obcą BANDERA. teraz trzeba być układnym drogie mohery i moherki i oddać im,urkom, wszystko i to bez gadania !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group