Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 5029
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Pomoc dla niepełnosprawnych

Wtorek, 1 listopada 2016, 13:56
Aktualizacja: Środa, 2 listopada 2016, 8:50
Autor: J–W
Janowice Wielkie: Pomoc dla niepełnosprawnych
Fot. Użyczone/J–W
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich otrzymał od zaprzyjaźnionych Duńczyków trzy wózki inwalidzkie. To zupełnie nowy sprzęt, używany wcześniej tylko do celów wystawienniczych.

W przekazaniu daru uczestniczyli: kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Małgorzata Gajewicz oraz nauczyciel historii Gminnego Zespołu Szkół w Janowicach Wielkich Bogusław Kutryba.

Wózki są produkcji największej firmy na świecie specjalizującej się w produkcji sprzętu dla osób niepełnosprawnych o nazwie „Invacare”. Był to niestety najprawdopodobniej ostatni podarunek.

- Kurt Libner, który wykorzystywał swoje kontakty służbowe i prywatne do pozyskiwania, a następnie przekazywania sprzętu zachorował i najprawdopodobniej nie będzie już pracownikiem tej firmy. Dziękujemy za dotychczasową współpracę. Jednocześnie informujemy, że wózki inwalidzkie są do dyspozycji potrzebujących mieszkańców gminy Janowice Wielkie (telefon 75 75 15 533) – dodają przedstawiciele Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group