Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 8062
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Pomagamy: Filip

Piątek, 25 sierpnia 2023, 7:14
Aktualizacja: 7:15
Autor: Przemek Kaczałko
Powiat: Pomagamy: Filip
Fot. Organizator
14 października br. (o godzinie 10:00) na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego odbędzie się „I bieg charytatywny dla Filipa Janasa”, z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Filipa.

Przygotowane zostały 3 trasy: pierwsza dla dzieci w różnym przedziale wiekowym (100 m, 200 m, 400 m), druga na 5 km, którą można pokonać dowolną techniką (bieg, marszobieg, spacer, nording walking) oraz bieg główny na 14 km. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek. Przewidziane są również nagrody dla zwycięzców. Dodatkowo na terenie "Zielonej Doliny" w Janowicach Wielkich, skąd uczestnicy będą startować, będzie możliwość zakupienia ciasta na kiermaszu przygotowanym przez Radę Sołecką i Gminną Radę Seniorów w Janowicach Wielkich.

Szczegóły i aktualne informacje można śledzić na Facebooku w wydarzeniu „I bieg charytatywny dla Filipa Janasa”. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału.

Twoja reakcja na artykuł?

7
58%
Cieszy
1
8%
Hahaha
2
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
310
Świetny pomysł
40%
Jestem na nie
38%
Jest mi to obojętne
22%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy prawie go nie jedzą… a blokuje raka i cukrzycę
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Aktualności
Turystyczny skandal w Karpaczu – ludzie przewracają się na chodnikach
 
Karkonosze
Niemki utknęły na zamkniętym szlaku
 
112
Kolizja autobusu z osobowką
 
Aktualności
Stawy Podgórzyńskie zimą też zachwycają
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group