Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 7967
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Polowanie na Andrzeja Łosia

Niedziela, 17 lutego 2008, 7:52
Aktualizacja: 17:52
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Polowanie na Andrzeja Łosia
Fot. Archiwum
Polityk Platformy Obywatelskiej ma zostać odwołany z funkcji marszałka województwa dolnośląskiego. Będzie zapewne żałował swojej decyzji sprzed kilku miesięcy, kiedy to zrezygnował z mandatu posła, aby udzielać się w samorządzie regionalnym.

Donosi o tym w niedzielnych serwisach Polskie Radio Wrocław. – Szykuje się rewolucja we władzach województwa dolnośląskiego. Na najbliższej sesji sejmiku dojdzie do odwołania marszałka Andrzeja Łosia. Decyzja zapadła podczas posiedzenia zarządu Platformy Obywatelskiej. Potwierdził to szef PO w regionie Jacek Protasiewicz – twierdzi rozgłośnia.

Łoś poda do dymisji siebie i cały zarząd, a jego miejsce zajmie obecny szef sejmiku Marek Łapiński. Ale samorządowiec nie wyląduje na bruku. PRWr sugeruje, że dostał on kilka propozycji pracy, między innymi z Warszawy oraz z Brukseli.

Marszałek Łoś mógłby spać spokojnie, gdyby po październikowych wyborach rzucił samorząd i zdecydował się na posłowanie w Sejmie. Głosowało na niego ponad sześć tysięcy osób. Polityk nie wybrał jednak warszawskich salonów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1111
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group