Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 2232
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: POLOmarket w miejscu chaszczy

Czwartek, 17 marca 2016, 8:10
Aktualizacja: Sobota, 19 marca 2016, 9:07
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: POLOmarket w miejscu chaszczy
Fot. Angelika Grzywacz–Dudek
Nowy właściciel terenu pomiędzy ul. Paderewskiego i Kiepury w Jeleniej Górze, na którym przez lata rosły chaszcze, rozpoczął grodzenie działki i budowę… POLOmarketu. Roboty rozpoczęły się kilka dni temu, a ich zakończenie planowane jest na 30 sierpnia br.

O tym terenie na osiedlu Zabobrze III pisaliśmy wielokrotnie po skargach okolicznych mieszkańców, którzy narzekali, że chaszcze i samosiejki nie tylko szpecą okolicę, ale zagrażają bezpieczeństwu przez ograniczenie widoczności na ul. Paderewskiego i Kiepury. W minionym roku właściciel terenu obiecywał, że sytuacja się zmieni. I słowa dotrzymał.

- Ta działka została sprzedana i, jak widać, rozpoczyna się budowa sklepu, ale o szczegółach mówić nie mogę, bo jestem związany tajemnicą handlową – mówi Bronisław Klementowski.

Z tablicy inwestycyjnej wynika, że działkę kupiła firma Frapo-Invest z Konina. Od przedstawicieli spółki dowiedzieliśmy się, że w tym miejscu powstanie POLOmarket. – Nasza firma zajmuje się tylko budową POLOmarketów – powiedziała nam przedstawicielka firmy.

Z inwestycji cieszy się mieszkający od 40 lat przy ul. Paderewskiego Zbigniew Krystiańczuk. – Wszystko będzie lepsze od tych chaszczy – mówi jeleniogórzanin. – Codziennie wychodzę na spacer z psem i nie mogłem patrzeć na ten zarośnięty teren. W końcu ktoś zrobi tu porządek – dodaje pan Zbigniew.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (76) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group