Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6265
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Półmaraton został przełożony na jesień

Czwartek, 12 marca 2020, 15:13
Aktualizacja: 23:43
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Półmaraton został przełożony na jesień
Fot. użyczone
Sportowa wiosna w Jeleniej Górze miała obfitować w wiele atrakcyjnych wydarzeń, ale zagrożenie epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i na świecie musiało oczywiście na te plany wpłynąć.

Biorąc pod uwagę zalecenia, rekomendacje i decyzje odpowiednich służb i instytucji – zarówno polskich jak i międzynarodowych oraz dostosowując się do konieczności ograniczania zgromadzeń, skupisk ludzkich oraz odwoływania i zawieszania imprez o charakterze masowym, zawodów sportowych, czasowego zamknięcia placówek oświatowych i kulturalnych – władze miasta oraz organizator planowanych imprez zdecydowali o definitywnym przełożeniu VIII Półmaratonu Jeleniogórskiego i Jeleniogórskiej Dziesiątki na termin jesienny. W tej chwili zawody planowane są na 27 września (niedziela).

W związku z tym, wszystkie osoby, które dokonały opłaty startowej mogą na tej podstawie wystartować w biegu, który odbędzie się w nowym terminie, a wszystkie opłaty startowe zostaną automatycznie przeniesione. W szczególnych przypadkach, organizatorzy proponują następujące rozwiązania tym, którym wrześniowy termin nie odpowiada i nie mogą skorzystać z przeniesienia opłaty na wrzesień.

- przepisanie opłaty startowej na Bieg Niepodległości 11.11.2020
- przepisanie opłaty startowej na dowolny bieg górski cyklu Runner's World Super Bieg 2020
- przepisanie opłaty startowej na III Ultra Sowę
- możliwość cesji i przekazania pakietu startowego innej osobie, zgodnie z regulaminem biegu

Zapisy pozostają otwarte, aż do uzyskania limitu 1000 startujących i opłaconych zawodników. Pełen pakiet startowy jest gwarantowany maksymalnie do 20 sierpnia 2020 roku – chyba że lista startowa zapełni się wcześniej. Informacje dotyczące wszystkich biegów organizowanych przez Grabek Promotion oraz dane kontaktowe można znaleźć na https://superbieg.pl

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group