Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8717
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Półkolonie z MOS–em

Wtorek, 2 lipca 2019, 14:31
Aktualizacja: 14:34
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Półkolonie z MOS–em
Fot. MOS
Wakacje się rozpoczęły, a wraz z nimi tradycyjnie nasze półkolonie – informuje Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. Od poniedziałki do piątku trwał pierwszy turnus, w którym wzięła udział maksymalna grupa – 60 osób. Atrakcji nie brakowało!

60 dzieci wypoczywało w minionym tygodniu na obiektach Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Już pierwszy dzień zaczęliśmy od nie lada atrakcji - dzieci miały okazję poćwiczyć strzelanie z broni pneumatycznej. Zajęcia strzeleckie prowadził Andrzej Gawłowski z Koła Strzeleckiego LOK Energetyk Jelenia Góra.

We wtorek dzieci udały się do Zespołu Parków Krajobrazowych w Sobieszowie, gdzie uczestniczyły w warsztatach pn. "Wilk i ryś".

Środa to z kolei wyjazd do Ekomuzeum Tkactwa i Barwienia Naturalnego do Chrośnicy, gdzie nasi podopieczni uczyli się barwić tkaniny.

W tak upalne dni nie mogło zabraknąć także wyjść na basen. Zabawy w wodzie, zjeżdżalnia, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieciom nie było potrzeba wiele więcej.

Ostatni dzień - piątek - przyniósł kolejny wyjazd. Tym razem do Teatru Animacji w Cieplicach na przedstawienie "Kot w butach". To był naprawdę udany i bogaty tydzień - podsumowują organizatorzy.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1369
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group