Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7519
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Policjanci uratowali tonącego

Wtorek, 10 listopada 2009, 9:00
Aktualizacja: 14:02
Autor: TEJO
Mieszkaniec Wojcieszowa, który upił się na imprezie i wracając do domu, wpadł do rzeki, zawdzięcza życie funkcjonariuszom policji.

Wczoraj tuż przed 3 rano, policjanci patrolujący miasteczko usłyszeli dobiegające z pobliskiej rzeki odgłosy. Po oświetleniu lustra wody latarkami funkcjonariusze zauważyli w rzece mężczyznę, który z trudnością utrzymywał się na powierzchni.

Dzielnicowi, młodsi aspiranci Tomasz Brejdak i Lesław Połowin bez namysłu skoczyli do rwącej rzeki. – Wyciągnęli tonącego mężczyznę. 29-latek miał liczne obrażenia głowy powstałe wskutek uderzeń o kamienie. Funkcjonariusze natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które zabrało mężczyznę z objawami hipotermii do złotoryjskiego szpitala – relacjonuje aspirant Piotr Klimaszewski, rzecznik złotoryjskiej policji.

Okazało się, że mieszkaniec Wojcieszowa wracając do domu z zakrapianej imprezy wpadł do rzeki. Badanie wykazało u 29-latka prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci prawdopodobnie uratowali mu życie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group