Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6252
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Policjanci nie skusili się na łapówkę

Sobota, 31 marca 2018, 14:35
Autor: WAC
Region: Policjanci nie skusili się na łapówkę
Fot. Użyczone
O posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz próbę wręczenia łapówki policjantom jest podejrzany Wojciech K. przeciwko któremu prowadzi śledztwo Prokuratura Rejonowa w Bolesławcu.

Do zatrzymania mężczyzny doszło 26 marca w Bolesławcu. Podczas przeszukania, policjanci znaleźli przy nim oraz w jego mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających, czyli 110 gram ziela konopi indyjskich, 77 tabletek ecstasy i 6 gram metamfetaminy. Ponadto, podejrzany miał przy sobie 10.320 złotych. Podczas aresztowania, Wojciech K. zaproponował funkcjonariuszom, aby z pieniędzy które posiadał, wzięli po 1.500 złotych, wyrzucili znalezione substancje i puścili go wolno.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu, gdzie usłyszał dwa zarzuty: posiadania znacznych ilości narkotyków oraz próbę wręczenia łapówki policjantom.

Wojciech K. przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia w sprawie. Po przeprowadzeniu z nim czynności procesowych, zastosowano wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.

Znalezione w momencie zatrzymania przy podejrzanym pieniądze prokuratura zabezpieczyła na poczet grożących mu kar. Popełnione przez Wojciecha K. przestępstwa zagrożone są karą do 10. lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group