Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4650
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Policjanci celnie strzelali gole

Poniedziałek, 11 grudnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Policjanci celnie strzelali gole
Fot. KMP
Drużyna policjantów Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zwyciężyła w V Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu.

Turniej został rozegrany 9 grudnia w hali sportowej w Bolesławcu.
W całodziennych zmaganiach wzięło udział osiem drużyn podzielonych na dwie grupy.

W każdej były najlpesze drużyny ubiegłorocznego turnieju, tj. team Straży Pożarnej z Żagania i zespół radnych powiatu bolesławieckiego.

Zespół Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze walczył z drużyną pożarników z Żagania, policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu i Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.
W drugiej grupie zmierzyły się: drużyna radnych powiatu bolesławieckiego, policjanci z komend powiatowych w Polkowicach, Złotoryi i Kamiennej Góry.

W eliminacjach policjanci z Jeleniej Góry przegrali z drużyną z Żagania, ale przeszli do półfinałów, w których spotkali się z drużyną radnych z Bolesławca.
Półfinał zakończył się remisem 1:1, a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Bramkarz przyjezdnych Jan Kulikowski-Szaciłło obronił dwa rzuty karne, co zapewniło naszej drużynie wejście do finału.
W decydującym starciu goście ponownie spotkali się z drużyną Straży Pożarnej z Żagania, ale tym razem – zwyciężyli.

Bramkarz drużyny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze – dzielnicowy Jan Kulikowski-Szaciłło został wybrany najlepszym golkiperem turnieju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group