Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7849
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Policja uderza w narkodilerów

Poniedziałek, 6 października 2008, 14:50
Aktualizacja: 14:50
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Policja uderza w narkodilerów
Fot. TEJO
Kilka osób posiadających narkotyki i handlujących nimi złapali stróże prawa. Rekordzista zgromadził środki odurzające warte 80 tysięcy złotych. Zatrzymanym grozi więzienie.

Przykro skończyła się niedziela dla 26-latka, który z narkobiznesu uczynił sobie sposób na życia. Jeleniogórscy kryminalni zatrzymali go i w wyniku przeszukania jego mieszkania zabezpieczyli blisko 7.500 działek amfetaminy, ponad 170 porcji marihuany, 25 porcji haszyszu, 30 tabletek ekstazy oraz dwie wagi elektroniczne – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych środków odurzających wynosi blisko 80 tys. zł. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna od dłuższego czasu zajmował się sprzedażą narkotyków na szeroką skalę. Dealer trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie i udzielanie środków odurzających grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ponadto jeleniogórscy policjanci w ramach zwalczania przestępczości narkotykowej 3 października w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letniego jeleniogórzanina, który posiadał kilkanaście porcji marihuany i kilka porcji amfetaminy. Następnego dnia w opałach znalazł się 22-letni mieszkaniec stolicy Karkonoszy, który posiadał również kilkanaście porcji marihuany. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, a za posiadanie środków odurzających grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group