Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 3542
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Policja: sylwester i początek nowego roku dosyć spokojne

Środa, 2 stycznia 2013, 13:15
Aktualizacja: 13:41
Autor: 112
Okres sylwestrowo–noworoczny w regionie jeleniogórskim minął dość spokojnie. – Na naszych drogach doszło do kilku kolizji, a policjanci zatrzymali do kontroli drogowej trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami. Nie było żadnego wypadku – informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Od 31 grudnia 2012 roku do 1 stycznia 2013 roku na drogach Kotliny Jeleniogórskiej doszło do kilku kolizji, których najczęstszą przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, najechanie na tył innego pojazdu czy nieprawidłowe wymijanie.

Sama noc sylwestrowa w Jeleniej Górze i okolicach minęła bezpiecznie. W tych dniach policja jeleniogórska nie odnotowała żadnych nieszczęśliwych zdarzeń z powodu nieodpowiedzialnego obchodzenia się z wyrobami pirotechnicznymi .

W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia br. było wiele interwencji, głównie domowych. Najwięcej zgłoszeń dotyczyło zakłócenia ciszy nocnej i awantur wszczynanych przez osoby nietrzeźwe. Kilku pijanych mężczyzn sylwestra spędziło w policyjnym areszcie. Tej nocy było również kilka zgłoszeń dotyczących pijanych osób leżących na ulicach Jeleniej Góry, których z uwagi na zagrożenie życia i zdrowia z powodu wyziębienia funkcjonariusze odwieźli do miejsc zamieszkania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group