Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 7009
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polbank Cup 2011 zawitał do Tomaszowa Lubelskiego, dobry start naszych biegaczy

Wiadomości: Tomaszów Lubelski
Niedziela, 30 stycznia 2011, 1:42
Aktualizacja: Czwartek, 3 lutego 2011, 22:07
Autor: Przemo
Fot. archiwum Mariusz Gałka
W piątek i sobotę Tomaszów Lubelski gościł zawodników i zawodniczki startujących w Narodowym Programie Rozwoju Biegów Narciarskich "Bieg na Igrzyska". Wśród uczestników z byłego województwa jeleniogórskiego wyróżnili się reprezentanci MUKS Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka: Tomasz Jurczak, Norbert Maciulewicz oraz Anna Kalina, a także Piotr Skowron z MKS–u Karkonosze/SMS Szczyrk.

Wyniki Polbank CUP 2011:

Juniorzy B (1993 - 1994) 5 km CL
1. Konrad Motor UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane - 18:51,8
2. Krzysztof Kukuczka NKS Trójwieś Beskidzka - 18:54,0
3. Patrycjusz Polok MKS Istebna /SMS Szczyrk - 19:11,2
4. Piotr Skowron MKS Karkonosze/SMS Szczyrk - 19:43,9
5. Swen Rakoszek UKS Karlik Przezchlebie/SMS Szczyrk - 19:45,7
6. Krzysztof Kęsek LKS Poroniec/SMS Zakopane - 19:49,1
Wystartowało 47 zawodników

Klasyfikacja generalna junior B po czterech biegach
1. Konrad Motor UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane - 350 pkt.
2. Krzysztof Kukuczka NKS Trójwieś Beskidzka - 285 pkt.
3. Sven Rakoszek UKS Karlik Przezchlebie/SMS Szczyrk - 241 pkt.
4. Robert Bieda UKS Sołtysianie Stare Bystre - 221 pkt.
5. Patrycjusz Polok MKS Istebna - 192 pkt.
6. Krzysztof Kęsek LKS Poroniec/SMS Zakopane - 149 pkt.

Juniorki B (1993 - 1994) - 5 km CL
1. Marzena Maciulewicz MUKS Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk - 22:56,2
2. Dominika Hulawy MKS Istebna/SMS Szczyrk - 23:13,4
3. Paula Socha MKS Halicz Ustrzyki Dolne/SMS Zakopane - 23:46,8
4. Sabina Śpiewak MKS Wodzisław Śląski/SMS Szczyrk - 23:49,3
5. Magdalena Czusz MULKS Tomaszów Lubelski/SMS Zakopane - 24:26,8
6. Klaudia Gąsienica UKS Regle Kościelisko/ SMS Zakopane - 24:30,0
Wystartowały 22 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorka B po czterech biegach
1. Marzena Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk - 360 pkt.
2. Dominika Hulawy MKS Istebna/SMS Szczyrk - 285 pkt.
3. Paula Socha MKS Halicz Ustrzyki Dolne/SMS Zakopane - 210 pkt.
4. Urszula Łętocha KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz - 180 pkt.
5. Magdalena Czusz MULKS Tomaszów Lubelski/SMS Zakopane - 168 pkt.
6. Sabina Śpiewak MKS Wodzisław Śląski/SMS Szczyrk - 166 pkt.

Juniorzy C (1995 - 1996) 3 km CL
1. Tomasz Jurczak MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 11:30,9
2. Tomasz Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka - 11:45,5
3. Bartłomiej Rucki NKS Trójwieś Beskidzka - 11:46,8
4. Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 12:03,1
5. Bohdan Dobrancky (UKR) - 12:11,8 (poza konkurencją - nie punktuje w klasyfikacji generalnej)
6. Mateusz Hałasa MULKS Tomaszów Lubelski - 12:22,6
7. Daniel Duda KS Obidowiec Obidowa - 12:23,2
Wystartowało 56 zawodników

Klasyfikacja generalna junior C po czterech biegach
1. Tomasz Jurczak MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 380 pkt.
2. Bartłomiej Rucki NKS Trójwieś Beskidzka - 320 pkt.
3. Tomasz Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka - 212 pkt.
4. Mateusz Hałasa MULKS Tomaszów Lubelski - 210 pkt.
5. Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 172 pkt.
6. Kamil Bugiel UMKS Marklowice - 144 pkt.

Juniorki C (1995 - 1996) 3 km CL
1. Ewelina Pleskacz MULKS Tomaszów Lubelski - 13:14,2
2. Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski - 13:26,8
3. Anna Kalina MUKS Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 13:46,9
4. Maria Skałka UKS Hilltop Osieczany - 13:57,0
5. Katarzyna Stokfisz MULKS Tomaszów Lubelski - 14:04,5
6. Sylwia Molitor UMKS Marklowice - 14:11,6
Wystartowało 36 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka C po czterech biegach
1. Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski – 380 pkt.
2. Ewelina Pleskacz MULKS Tomaszów Lubelski - 285 pkt.
3. Sylwia Molitor UMKS Marklowice - 260 pkt.
4. Anna Kalina MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 200 pkt.
5. Katarzyna Stokfisz MULKS Tomaszów Lubelski - 171 pkt.
6. Karolina Trzaska MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 155 pkt.

Juniorzy D (1997 - 1998) 3 km CL
1. Rafał Szymbara MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 12:51,1
2. Patryk Borkowski UKS Rawa Siedlce - 13:25,6
3. Mateusz Siatka UKS Orliki Wiśniowa - 13:25,7
4. Szymon Sikora MULKS Tomaszów Lubelski - 13:27,2
5. Konrad Bil MUKS Podkarpacie Jedlicze - 13:28,5
6. Mariusz Sewastynowicz MKS Istebna - 13:32,5
Wystartowało 43 zawodników

Klasyfikacja generalna junior D po czterech biegach
1. Rafał Szymbara MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 281 pkt.
2. Filip Kroemer UMKS Marklowice - 272 pkt.
3. Mateusz Siatka UKS Orliki Wiśniowa - 260 pkt.
4. Szymon Sikora MULKS Tomaszów Lubelski - 250 pkt.
5. Patryk Borkowski UKS Rawa Siedlce - 220 pkt.
6. Wojciech Fojcik UMKS Marklowice - 196 pkt.

Juniorki D (1997-1998) 2 km CL
1. Olha Stefanyshyn (UKR) - 8:48,8 (poza konkurencją - nie punktuje w klasyfikacji gen.)
2.Weronika Legierska MKS Istebna - 9:02,7
3. Agata Warło UMKS Marklowice - 9:18,2
4. Paulina Mocur MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 9:20,5
5. Natalia Zając MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 9:22,9
6. Justyna Pradziad LKS Poroniec/SMS Zakopane - 9:23,6
7. Marcelina Konik MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 9:25,6
Wystartowało 45 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka D po czterech biegach
1. Agata Warło UMKS Marklowice - 300 pkt.
- Weronika Legierska MKS Istebna - 300 pkt.
3. Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce - 272 pkt.
4. Justyna Pradziad LKS Poroniec/SMS Zakopane - 185 pkt.
5. Paulina Mocur MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 157 pkt.
6. Marcelina Konik MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 130 pkt.

Juniorzy E (1999 i młodsi) 2 km CL
1. Jan Raczkiewicz MULKS Tomaszów Lubelski - 9:33,22.
2. Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka - 9:39,6
3. Jan Żółkiewski MULKS Tomaszów Lubelski - 9:47,1
4. Tymoteusz Gazur NKS Trójwieś Beskidzka - 9:52,5
5. Damian Dawid KS Jedność Nowy Sącz - 9:55,8
6. Kacper Jarczak MULKS Tomaszów Lubelski - 9:58,0
Wystartowało 46 zawodników

Klasyfikacja generalna junior E po czterech biegach
1. Jan Raczkiewicz MULKS Tomaszów Lubelski - 289 pkt.
2. Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka - 260 pkt.
3. Artur Wacławiak UKS Sołtysianie Stare Bystre - 180 pkt.
4. Damian Dawid KS Jedność Nowy Sącz - 167 pkt.
5. Jan Żółkiewski MULKS Tomaszów Lubelski - 114 pkt.
5. Dawid Bojko NKS Trójwieś Beskidzka - 114 pkt.

Juniorki E (1999 i młodsi) 2 km CL
1. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 9:27,7
2. Justyna Wandzel LKS Klimczok Bystra - 10:19,3
3. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 10:24,1
4. Monika Mazurkiewicz MULKS Tomaszów Lubelski - 10:31,8
5. Marcelina Badacz MKS Karkonosze - 10:35,1
6. Iwona Piekarz SKS Hilltop Osieczany - 10:39,5
Wystartowały 34 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorka E po czterech biegach
1. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 380 pkt.
2. Monika Mazurkiewicz MULKS Tomaszów Lubelski - 244 pkt.
3. Justyna Wandzel LKS Klimczok Bystra - 220 pkt.
4. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 186 pkt.
5. Iwona Piekarz UKS Hilltop Osieczany - 154 pkt.
6. Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski - 142 pkt.

Kolejne zawody w ramach cyklu Polbank CUP 2011 odbędą się 4 i 5 lutego w Zakopanem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group