Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 11879
Zalogowanych: 39
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Pokusą butle z gazem i agregat

Wtorek, 21 grudnia 2010, 8:38
Aktualizacja: 9:12
Autor: KMP
Co najmniej cztery razy włamali się do pomieszczenia, skąd ukradli 16 butli gazowych. Mowa o dwóch przestępcach ze Szklarskiej Poręby zatrzymanych przez policję, w której ręce wpadł także paser.

Złodzieje mają 19 i 21 lat, a łączna wartość łupu to około 2400 zł. Ponadto starszy z mężczyzn ma na koncie kradzież z włamaniem do samochodu, skąd ukradł radioodtwarzacz, oraz kradzież z pomieszczenia gospodarczego agregatu prądotwórczego i wózka gospodarczego – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. W związku z tym, przestępstwem pokrzywdzona poniesione straty oszacowała na 1200 zł. Trzeci z zatrzymanych podejrzany jest o paserstwo, gdyż pomógł kolegom w zbyciu skradzionych butli gazowych.

Mężczyznom za kradzieże z włamaniem grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności, a ich koledze za paserstwo grozić może kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
129
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
68%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co kawa bez cukru robi w Twoim krążeniu każdego dnia?
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
Czechy
Dlaczego Czesi nagle pokochali Polaków?
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
W piątek otwarcie schroniska "Nad Łomniczką"
 
Jelenia Góra - KARR
IV Dolnośląskie Forum Gospodarcze
 
Karkonoski Park Narodowy
Ratują żaby, chronią naturę. Rusza wiosenna Akcja Żaba
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group