Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 7550
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pokonany dziękuje i gratuluje zwycięzcy

Wtorek, 6 listopada 2018, 7:35
Aktualizacja: Środa, 7 listopada 2018, 6:52
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Pokonany dziękuje i gratuluje zwycięzcy
Fot. Przemek Kaczałko
Krzysztof Mróz (PiS) podziękował wczoraj (5.11) za pośrednictwem mediów mieszkańcom Jeleniej Góry, którzy postanowili oddać na niego głos w II turze wyborów na prezydenta miasta. Przypomnijmy, w niedzielnym głosowaniu niemal 70 proc. głosujących jeleniogórzan postawiło na Jerzego Łużniaka (KO).
Kurz opadł, znamy już oficjalne wyniki. Chcę podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głos - zarówno w pierwszej, jak i w drugiej turze. Takiego wyniku Prawo i Sprawiedliwość w Jeleniej Górze nie osiągnęło jeszcze nigdy - mówił Krzysztof Mróz, który pogratulował również swojemu kontrkandydatowi. - Życzę panu Jerzemu Łużniakowi sukcesów. Mam nadzieję, że pod jego rządami Jelenia Góra będzie się rozwijać bardziej dynamicznie, niż pod rządami jego poprzednika - dodał senator.
Jeśli będę mógł pomóc z tej pozycji parlamentarnej, to stawiam swoją osobę do dyspozycji. Jelenia Góra jest wspólna i chcę pomóc - kontynuował drugi w wyścigu o fotel prezydenta.

W swoim wystąpieniu polityk PiS przyznał, że jego partia nie osiągnęła sukcesu w dużych miastach, ale zwrócił też uwagę na niepowodzenia Koalicji Obywatelskiej.

Platforma na Dolnym Śląsku nie osiągnęła gigantycznego sukcesu - obroniła te miasta, w których rządziła, jak Wałbrzych, Jelenia Góra, Zgorzelec. A tam, gdzie walczyła o przejęcie - przegrała: w Legnicy, Głogowie czy Bolesławcu - mówił K. Mróz, który liczy, że negocjacje w Sejmiku Dolnośląskim zakończą się sukcesem i PiS będzie współrządzić z Bezpartyjnymi Samorządowcami, a poza tym w wielu powiatach (w tym jeleniogórskim) jest szansa na większość z udziałem partii Jarosława Kaczyńskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

28
57%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
7
14%
Złości
13
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (57)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group