Poniedziałek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 6505
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pokazał rywalom plecy

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 20 września 2007, 0:00
Autor: KED
Kolejne wygrane kolarza Dawida Brudzińskiego

Powiększa się kolekcja zwycięstw kolarskiego młodzika Dawida Brudzińskiego. Pochodzący z Miedzianki koło Janowic Wielekich nastolatek, który w tym sezonie zdobył w Szczawnie tytuł najlepszego kolarza w kraju w swojej kategorii wiekowej zwyciężył bazapelacyjnie w XV Otwartych Mistrzostwach Wrocławia w kolarstwie górskim.

Dawid nie miał sobie równych także podczas rozegranych w Złotym Stoku zawodów "O Złotą Wstęgę". Do rywalizacji w kategorii mlodzików w tej imprezie stanęło 16 zawodników. Zaraz po starcie D. Brudziński wysforował sie na czoło stawki i nie oddał prowadzenia aż do mety

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Zbigniew Leszek 20-09-2007 17:28
Smutne jest w tym, że za rok Dawid zmienia kategorię i nie ma następcy, który by mógł go godnie zastąpić. Ostatnio niestety można zauważyć, że ta dyscyplina sportu nie jest zbyt popularna. To widać po ilości zawodników startujących. Jeszcze nie tak dawno ta kategoria wiekowa gromadziła na starcie o wiele więcej młodzieży, a teraz tylko 16, a o kategorii dziewcząt to lepiej nie mówić... Pozdrowienia dla Dawida, i powodzenie w następnym sezonie.
~andrzej 21-09-2007 10:29
tak Zbyszku jest to smutne że Dawid nie ma następcy ale żeby było zaiteresowanie ta dyscypliną to trzeba ją odpowiednio zapromować tak iak to było kiedy odbywały sie grand prix karkonoszy które organizowałeś razem z Ryśkiem i kolegami na takich własnie zawodach zaczynał Dawid i wielu innych kolegów tylko właśnie gdzie są ci jego koledzy w jego wieku wówczas startowało ich w jeleniej górze kilkunastu .tu moze ukłon w strone rodziców czy nie lepiej żeby uprawiali sport niż chodzili nie wiadomo gdzie i z kim ktoś powie a skąd na to pieniądze naprawde na początek nie trzeba dużych pieniędzy zapewne komórka lub pley które mają dzieci są więcej warte niż rower żeby dzieci chciały to pierw my musimy chcieć poświęćmy wolny czas dziecią a naprawde uwieżcie że satysfakcja z tego będzie o wiele większa niż wycieczka po hiper markecie czy patrzenie na swoje pociechy jak siedzą po kilka godzin przed komputerem
~Krzysiek Pik 22-09-2007 21:18
Nikt niggy nie będzie młodzikiem.W elicie w bike maratonach startujący u Zbyszka w Pucharze Karkonoszy zawodnicy ,są najlepsi w Polsce. Zobacz wyniki bikemaratonu za sezon 2007 w artykule "Koniec sezonu MTB". Pierwsza piątka na dystansie mini w juniorach i seniorach to zawodnicy ,którzy raczkowali w zawodach organizowanych u Pana Zbigniewa Leszka i jego żony. Myślę,że ich praca nie poszła na marne ,bo zawodnicy zaszczepieni startami w Pucharze Karkonoszy dziś się dalej rozwijają i osiągają sukcesy. Myślę ,ze gdyby ktoś im umożliwił start na Mistrzostwach Świata też by osiągneli sukces ,bo są naprawdę dobrzy MTB.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group