Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6765
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pojadą kolarze – będą utrudnienia w ruchu

Piątek, 22 sierpnia 2014, 8:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 7:49
Autor: Org
Region: Pojadą kolarze – będą utrudnienia w ruchu
Fot. Organizator
W sobotę i niedzielę (30–31 sierpnia) na terenie Jeleniej Góry, Podgórzyna, Przesieki i Borowice odbywać będą się Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie pod egidą Polskiego Związku Kolarskiego i Prezydenta Miasta Jeleniej Góry.

- Zdajemy sobie sprawę z utrudnień, jakie powoduje organizacja wyścigu. Dlatego stworzyliśmy harmonogram czasowy zawodów tak, aby pomiędzy wyścigami umożliwić dojazd i wyjazd mieszkańcom Przesieki. W czasie trwania wyścigu istnieje możliwość dojazdu do posesji zgodnie z kierunkiem jazdy wyścigu i na wyraźny sygnał obsługi wyścigu – informują organizatorzy.

- Za powstałe utrudnienia przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy do kibicowania na trasie. Jednocześnie zachęcamy do wykorzystania obecności najlepszych Polskich kolarzy oraz kamer telewizyjnych i innych ogólnopolskich mediów, do promocji własnych miejscowości, pensjonatów, obiektów turystycznych oraz innych atrakcyjnych miejsc położonych na trasie zawodów – piszą.

- Obok zawodowców na trasie wyścigu amatorów pojawią się m.in. takie osobistości, jak Ryszard Szurkowski czy Henryk Charucki. Zachęcamy więc Państwa do aktywnego kibicowanie oraz dopingu na trasie. W niedzielę podczas głównego wyścigu będziemy wspomagali kibiców zlokalizowanych na trasie zawodów, organizowali konkursy i wręczali nagrody najlepszym kibicom. Już dziś zapraszamy na metę zlokalizowaną w Przesiece przy ośrodku „Chybotek” – dodają.


Program imprezy i szczegółowe informacje na: www.karkonoskiklasyk.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group