• Czwartek, 19 września 2019
  • Godz. 6:36
  • Imieniny: Konstancji, Januarego, Teodora
  • Czytających: 2459
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Pogrom w Zgorzelcu, wyniki niższych lig

Wiadomości: okręgówka, klasa A i B
Poniedziałek, 20 czerwca 2011, 0:16
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 czerwca 2011, 16:30
Autor: Przemo
Fot. archiwum
Zgorzelecka Nysa, który już wcześniej zapewniła sobie awans do IV–ligi rozgromiła najsłabszą drużynę okręgówki – Gryf Gryfów Śląski 11:0!

W pozostałych spotkaniach jeleniogórskiej klasy okręgowej Lotnik uległ w Ruszowie miejscowej Victorii 1:4, a Piast Dziwiszów przegrał na własnym boisku z Czarnymi Lwówek Śląski 1:5. Do A-klasy spadają Sparta Zebrzydowa, Woskar Szklarska Poręba oraz Gryf Gryfów Śląski.

Klasa okręgowa:
Victoria Ruszów – Lotnik Jeżów Sudecki 4:1
Nysa Zgorzelec – Gryf Gryfów Śląski 11:0
Granica Bogatynia – Sparta Zebrzydowa 8:1
GKS Warta Bolesławiecka – Orzeł Wojcieszów 2:2
Woskar Szklarska Poręba – GKS Raciborowice 4:3
Olimpia Kowary – Łużyce Lubań 1:1
Olimpia Kamienna Góra – Włókniarz Mirsk 4:0
Piast Dziwiszów – Czarni Lwówek Śląski 1:5

Końcowa klasyfikacja sezonu 2010/2011:
1. Nysa Zgorzelec------------30 - 71 - 80-24
2. Granica Bogatynia--------30 - 66 - 83-27
3. Łużyce-Bazalt Lubań-----30 - 63 - 74-34
4. Lotnik Jeżów Sudecki-----30 - 49 - 48-35
5. Czarni Lwówek Śl.--------30 - 44 - 54-43
6. Orzeł Wojcieszów---------30 - 44 - 55-54
7. GKS Warta Bol.------------30 - 44 - 45-62
8. Włókniarz Mirsk------------30 - 40 - 45-49
9. Olimpia Kamienna Góra---30 - 38 - 58-50
10. Olimpia Kowary-----------30 - 38 - 60-68
11. Victoria Ruszów----------30 - 38 - 53-61
12. GKS Raciborowice--------30 - 36 - 50-54
13. Piast Dziwiszów-----------30 - 33 - 38-58
14. Woskar Szklarska Por. ---30 - 29 - 38-71
15. Sparta Zebrzydowa------30 - 29 - 39-61
16. Gryf Gryfów Śl.------------30 - 12 - 31-97

Wyniki pozostałych spotkań klas A i B:

A-klasa:

Grupa I:
Pogoń Świerzawa - Orzeł Mysłakowice 1:0
Woskar Wojcieszyce - Czarni Strzyżowiec 3:6
Mitex Podgórzyn - Piast Bolków 3:5
Orzeł Lubawka - KS Łomnica 4:1
Pegaz Krzeszów - Pub Gol Jelenia Góra 2:0
Pogoń Wleń - Victoria Czadrów 5:2
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Chojnik Jelenia Góra 2:2

Grupa II:
Chmielanka Chmieleń - Jaśnica Opolno Zdrój 3:4
Skalnik Rębiszów - Bazalt Sulików 2:1
Olsza Olszyna Lubańska - WKS Działoszyn/Krzewina 7:0
Pogoń Markocice - Cosmos Radzimów 1:1
LZS Radostów - LKS Świecie 6:4
Olimpia Jędrzychowice - Orzeł Platerówka 7:1
Kwisa Świeradów Zdrój - Włókniarz Leśna 3:3

Grupa III:
Jawa Otok - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3:0
Przyszłość Dłużyna - Hutnik Pieńsk 4:2
LZS Łaziska - Piast Czerwona Woda 3:2
Leśnik Osiecznica - Błękitni Studniska Dolne 5:1
Piast Wykroty - LKS Ocice 3:2
GKS Iwiny - Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3:3
Pauza: Cosmos Milików.

B-klasa:

Grupa I:
Uran Okrzeszyn - Nysa Wolbromek 1:10
Czarni Przedwojów - Dolomit Pisarzowice 0:2
Orły Lipienica - Rudawy Janowice Wielkie 1:3
Amfibolit Leszczyniec - LZS Janiszów 3:2
Bóbr Marciszów - Dragon Miszkowice 2:2
Lesk Sędzisław - Bóbr Opawa 11:1

Grupa III:
Stella Lubomierz - LZS Pisarzowice 9:1
Fatma Pobiedna - Kwisa Mroczkowice 2:2
Zryw Ubocze - KS Pasiecznik 0:3 walkower
LZS Kościelnik - Bazalt Wojciechów 7:0
Sudety Giebułtów - LZS Henryków 9:0
Rolnik Rząsiny - Granica Miłoszów 0:7

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group