Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 6310
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Podwójne brzmienie saksofonów w Casparze

Poniedziałek, 21 marca 2011, 19:09
Aktualizacja: 19:10
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Podwójne brzmienie saksofonów w Casparze
Fot. Agrafka
Wczoraj w cyklu niedzielnych koncertów w Hotelu Caspar „Muzycznie i nastrojowo” swoje muzyczne umiejętności (śpiew i saksofon) zaprezentowała Kasia Jiuruska. Na pianinie akompaniował jej Ryszard Kościelski.

Licznie zgromadzona publiczność miała okazję nacieszyć ucho piękną barwą głosu Kasi Jiruskiej, która grała także na saksofonie altowym o bogatym i ciepłym brzmieniu, a także na „tenorze”. Ryszard Kościelski swą grą na pianinie elektrycznym wprawił słuchaczy w zadumę.

Artyści, którzy mają już na swoim koncie występy na wielu scenach nie tylko polskich, ale również zagranicznych, wykonali utwory znanych, polskich artystów m.in. Wojciecha Młynarskiego, Hanny Banaszak, Czesława Niemiena, Edyty Górniak, a także takich zagranicznych wykonawców, jak Johna Lenon, Paul McCartney, Roberta Flack i Franka Sinatry.

W każdą niedzielę o 18.00 w sali kominkowej Hotelu Restauracji Caspar w Cieplicach odbywają się wieczory muzyczne, na których zapraszani są najczęściej artyści regionalni. Przy dobrej kawie i lampce wina można posłuchać muzyki w klimatach jazzu, swingu, czy też piosenki autorskiej. Koncertom zawsze towarzyszą różnorodne wystawy, poczynając od rzeźby, poprzez malarstwo i kończąc na fotografii artystycznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group