Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 6312
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Podwójna tragedia: śledztwo umorzone

Środa, 15 lipca 2009, 9:07
Aktualizacja: 9:08
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Podwójna tragedia: śledztwo umorzone
Fot. .....
Najpierw zabił z zazdrości przyjaciółkę, później popełnił samobójstwo wieszając się na krawatach. Po pięciu miesiącach od dramatu Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze umarza postępowanie.

Do tragedii doszło 3 lutego w Jeleniej Górze. Zabójstwo Eweliny H. przez jej byłego konkubenta Marcina K. było poprzedzone ciągiem wydarzeń, które były skutkiem chorobliwej zazdrości mężczyzny. Para rozstała się bowiem przed Bożym Narodzeniem 2008 roku. Marcin K. nie mógł się z tym pogodzić. Nękał swoją ekskonkubinę zarówno bezpośrednio jak i za pośrednictwem Internetu i komunikatora Gadu Gadu oraz portalu Nasza klasa.

– Był wulgarny, obrażał ją, wyzywał i groził jej oraz nowemu partnerowi śmiercią – informuje prok. Violetta Niziołek, rzeczniczka jeleniogórskiej prokuratury okręgowej. Dochodziło też do karczemnych awantur. W trakcie jednej z nich odrzucony kochanek zniszczył telewizor i meble, groził swojej byłej nożem, a następnie zabrał jej samochód i w przypływie szału rozbił go. Był pijany.

Feralnego 3 lutego Marcin K. udał się do mieszkania Eweliny H. Kobieta wpuściła go. Mężczyzna wywołał awanturę i kilkakrotnie ugodził byłą konkubinę nożem, wskutek czego zmarła. K. ukręcił z przywiezionych krawatów pętlę i odebrał sobie życie wieszając się.

Podczas śledztwa wykluczono działanie osób trzecich. A wobec śmierci sprawcy zabójstwa, postępowanie zostało umorzone.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group