Reklama
Środa, 3 czerwca
15°C Jelenia Góra
Czytających: 86 612 Zalogowanych: 16
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Zaginęła Wioletta Krzaczkowska Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Podwójna stłuczka

Motorowerzysta w szpitalu po najechaniu na uszkodzony samochód.

Autor: carioca 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Z obrażeniami kolana trafił w środę rano prowadzący motorower, który jechał nieostrożnie drogą Jelenia Góra – Szklarska Poręba i najechał na stojący na pasie ruchu samochód.

Jego właściciel miał podwójnego pecha. Najpierw stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny murek. Oznakował unieruchomione auto i czekał na przybycie pomocy. Wówczas nadjechał motorowerzysta i rozbił swój jednoślad.

Policja przypomina o trudnych warunkach jazdy: na drogach jest ślisko i utrzymują się poranne mgły.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka