Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 2494
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Okręgówka: Podsumowanie X kolejki Ligi Okręgowej

Wtorek, 7 października 2008, 1:21
Aktualizacja: 1:23
Autor: Mateusz Banaszak
Liga okręgowa – X kolejka

W lidze okręgowej rozgrywki są już na etapie 1/3, do końca sezonu jeszcze 20 spotkań, a po 10 rozegranych najlepiej spisuje się drużyna Twardego Świętoszów, która straciła jak do tej pory zaledwie 9 bramek, zdobywając 22 punkty i mając do rozegrania zaległy mecz z Czarnymi Lwówek

W sobotę na boiskach pojawili się piłkarze Nysy i Czarnych Lwówek. Spotkanie to miało charakter meczu kolejki i w tym meczu doszło do niespodzianki. Zajmujący trzecie miejsce zespół Czarnych przegrał na wyjeździe 1:3 i zrównał się już punktowo z czwartą Granicą Bogatynia.
Kolejnego upokorzenia przed własną publicznością doznał Lotnik Jeżów Sudecki, który niespodziewanie uległ ekipie z Mirska.

Porażka tym bardziej przykra, że gospodarze stylem gry dostosowali się do przyjezdnych przez to spotkanie rozgrywane było na bardzo niskim poziomie.
Nie pomogła przewaga Lotnika w całym meczu, ponieważ niecelne lub słabe strzaływ żaden sposób nie mogły zaskoczyć bramkarza Włókniarza. Na dodatek przyjezdni strzelili bramkę w 70 minucie dobijając rywala. Lotnik nie może się przełamać i chyba nie będzie już w stanie w tej rundzie nawiązać walki z najlepszymi. Miejmy nadzieję że zbliżająca się przerwa w rozgrywkach podziała kojąco na nieskutecznych piłkarzy i tracących wiarę kibiców.

Niespodzianki nie było w Kowarach, miejscowa Olimpia rozbiła Bobrzan i dzięki temu przesunęłą się na 5 miejsce w tabeli.
W niedzielę byliśmy świadkami kilku remisów. Sparta zremisowała z Gryfem, Cosmos z Łużycami, Orzeł z Granicą. Szans rywalom nie dali lider i wice lider, którzy wygrali swoje spotkania

W sobotę grali:
Nysa Zgorzelec – Czarni Lwówek Śląski 3:1
Lotnik Jeżów Sudecki – Włókniarz Mirsk 0:1
Olimpia Kowary – Bobrzanie Bolesławiec 4:1

W niedzielę grali:
Sparta Zebrzydowa – Gryf Gryfów Śląski 0:0
Cosmos Radzimów – Łużyce Lubań 0:0
Orzeł Lubawka – Granica Bogatynia 2:2
GKS Raciborowice – Chrobry Nowogrodziec 1:3
Piast Zawidów – Twardy Świętoszów 2:3

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group