Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3974
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Podsumowanie policyjnej akcji „Prędkość”

Piątek, 6 maja 2016, 10:41
Aktualizacja: 10:46
Autor: 112
Region: Podsumowanie policyjnej akcji „Prędkość”
Fot. Archiwum
Blisko 100 kierowców ukaranych mandatami za różne wykroczenia w ruchu drogowym to efekt prowadzonej wczoraj (5.05) policyjnej akcji. Działania takie będą prowadzone cykliczne w Jeleniej Gorze i na drogach powiatu.

Policjanci szczególnym nadzorem objęli drogi główne naszego miasta, a pracę ich wspomagały radarowe mierniki prędkości oraz alkotesty. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań, oraz sprawdzali czy kierowcy i pasażerowie w czasie jazdy stosują pasy bezpieczeństwa.

- Efektem tych działań jest ukaranie 96 kierujących za różne wykroczenia w ruchu drogowym, w tym 64 kierujących za przekroczenie dozwolonej prędkości. Dwóch kierowców straciło na trzy miesiące prawo jazdy, gdyż w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o 51 km. Funkcjonariusze skontrolowali 143 samochody, zatrzymali sześć dowodów rejestracyjnych w związku ze stanem technicznym, jednego kierowcę, który miał cofnięte uprawnienia oraz jednego, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group