Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4733
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podczas awantury sięgnęła po nóż i zabiła

Środa, 3 sierpnia 2016, 8:24
Aktualizacja: Czwartek, 4 sierpnia 2016, 7:41
Autor: V–N
Jelenia Góra: Podczas awantury sięgnęła po nóż i zabiła
Fot. Archiwum
Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze skierowała do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze akt oskarżenia przeciwko Grażynie M., która ugodziła nożem 32–letniego Piotra S. Mężczyzna zmarł.

Do tragedii doszło w Jeleniej Górze 15 kwietnia br. podczas libacji w mieszkaniu pokrzywdzonego, gdzie przebywał również Wiesław R.

- W pewnym momencie między Piotrem S. i Grażyną M. doszło do kłótni. Kobieta chwyciła nóż kuchenny i ugodziła nim 32-latka w okolice serca. W tym czasie Wiesław R. przebywał w innym pomieszczeniu. Następnie wraz z Wiesławem R. opuściła mieszkanie, zostawiając w nim leżącego na podłodze Piotra S., który zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Jego zwłoki zostały ujawnione dopiero w 22 kwietnia przez funkcjonariuszy policji – informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Violetta Niziołek.

Grażyna M. przesłuchana w charakterze podejrzanej de facto przyznała się do dokonania zarzuconego jej czynu i złożyła wyjaśnienia, które kilkakrotnie modyfikowała. Oskarżonej grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności – dodaje Violetta Niziołek.

Grażyna M. została tymczasowo aresztowana.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group