Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 6002
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Pod Śnieżką wyśmiali ekranową rzeczywistość

Poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 7:28
Aktualizacja: Wtorek, 16 sierpnia 2011, 7:19
Autor: zyava
REGION JELENIOGÓRSKI: Pod Śnieżką wyśmiali ekranową rzeczywistość
Fot. zyava
Jedna z popularniejszych polskich grup kabaretowych Paranienormalni wystąpiła wczorajszego wieczoru w hotelu Gołębiewski w Karpaczu ze swoim najnowszym programem „Szybcy i śmieszni”, obracającym się wokół filmu i telewizji.

Kabareciarze zaprezentowali dawkę specyficznego humoru, pokazując wszechobecną telewizję w krzywym zwierciadle, parodiując zachowania celebrytów i innych „bohaterów” rzeczywistości brylujących na małym ekranie, kpiąc z reklam i obnażając ich śmieszność.

Od początku występu można było wyczuć ogromne zaangażowanie publiczności w to, co działo się na scenie. Publika zobaczyła sportowego psychologa, zmagającego się z bokserem z zanikami pamięci oraz dżokejem przekonanym, że jest koniem, „samobójcę” w relacji telewizyjnej „na żywo” i parodię Czesława, który śpiewa. Nie zabrakło skeczów z Mariolką, która tym razem trafiła do ekskluzywnego SPA. Trochę zagubieni mogli się poczuć ci, którzy niewiele czasu spędzają przed telewizorami, ale moc humoru Paranienormalnych i ich zmusiła do uśmiechu.

Kabaret Paranienormalni tworzą Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki . Artyści mają na swoim koncie wiele sukcesów i są zaliczani do czołówki kabaretowej w Polsce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group