Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7164
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pod Ratuszem różaniec o odnowę życia

Wtorek, 16 stycznia 2018, 17:06
Aktualizacja: Środa, 17 stycznia 2018, 7:20
Autor: Adam Brawata
Jelenia Góra: Pod Ratuszem różaniec o odnowę życia
Fot. Użyczone
W Jeleniej Górze obył się w sobotę (13.01) Publiczny Różaniec o Odnowę Moralną Narodu Polskiego. Zgromadzanie miało miejsce w centrum miasta na placu Ratuszowym. Lokalizacja nie była przypadkowa.

- Chcieliśmy modlitwą zadośćuczynić Bogu za odbywające się w tym miejscu tzw. „Czarne Protesty” i zabijane w wyniku aborcji dzieci w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej – mówią organizatorzy.

- Sumienie mówi każdemu człowiekowi: „Rób dobro, a unikaj zła”. Jeśli ktoś chce wbrew temu skrzywdzić innego człowieka, to zadaniem państwa jest ochrona tego obywatela przed krzywdą. Nieważne kto jest agresorem, czy zamaskowany bandyta z pistoletem, czy proaborcyjny aktywista. Agresora odizolowuje się od społeczeństwa i resocjalizuje po to, aby wstrząśnięty karą wszedł w siebie i wrócił na dobrą drogę, jako też dla ogółu społeczeństwa, który winien być od złych wpływów uchroniony – uzasadniają członkowie Fundacji Pro – prawo do życia.

- Na zachodzie mordowane są setki tysięcy nienarodzonych dzieci rocznie i prowadzi się bezrefleksyjną islamizację krajów. Ich zguba łatwa jest do przewidzenia. Jedynie powrót do praktykowania tradycyjnych wartości katolickich może uratować państwo polskie przed podzieleniem losu krajów zachodnich - podkreślają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (87) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group