Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6497
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Początek wiosny w klasach A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 23 marca 2012, 0:13
Aktualizacja: 0:15
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W niedzielę (25. marca) na boiska piłkarskie wybiegną ekipy ubiegające się o mistrzostwo A–klasy oraz zespoły rywalizujące w grupie II B–klasy. Najciekawiej zapowiadają się pojedynki Orła Lubawka z Pub Golem Jelenia Góra, Pogoni Wleń z rezerwami Lotnika oraz Lechii Piechowice z KS–em Maciejowa.

W Piechowicach już w pierwszej wiosennej kolejce dojdzie do meczu na szczycie, gdzie liderująca tabeli grupy II Lechia podejmie KS Maciejowa, który obecnie zajmuje trzecią lokatę z jednym punktem straty do najbliższego rywala. W jesiennym pojedynku górą byli piłkarze z Maciejowej, którzy wygrali 3:1. Trudne zadanie czeka też pozostałe ekipy z czołówki: Juvenia Rybnica podejmie szóste w tabeli Rudawy Janowice Wielkie (jesienią był remis 4:4), a Pogoń Wleń zagra z siódmym w klasyfikacji drużyn Lotnikiem II Jeżów Sudecki (jesienią 3:1 dla Pogoni).

Na mecz pomiędzy Lechią, a KS-em Maciejowa zapraszamy w niedzielę, 25. marca od godz. 11:00 na stadion miejski w Piechowicach.

A-klasa (niedziela, 25. marca):

Grupa I:
Orzeł Lubawka - Pub Gol Jelenia Góra 11:00
Piast Bolków - Nysa Wolbromek 14:00
Victoria Czadrów - Halniak Miłków 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - KS Łomnica 15:00
Pogoń Świerzawa - Chojnik Jelenia Góra 15:00
Czarni Strzyżowiec - Endico Mitex Podgórzyn 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Orzeł Mysłakowice 16:00

Grupa II:
Gryf Gryfów Śląski - Stella Lubomierz 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Chmielanka Chmieleń 15:00
Włókniarz Leśna - Skalnik Rębiszów 15:00
Orzeł Platerówka - Sudety Giebułtów 15:00
LZS Radostów - Bazalt Sulików 15:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Błękitni Studniska Dolne 15:00
Pogoń Markocice - Cosmos Radzimów 16:00

Grupa III:
Iskra Łagów - Apis Jędrzychowice 11:00
Cosmos Milików - LZS Radogoszcz 11:00
GKS Iwiny - Jawa Otok 11:00
Sparta Zebrzydowa - GKS Tomaszów Bolesławiecki 11:00
LKS Ocice - Górnik Węgliniec 14:00
LZS Łaziska - Przyszłość Dłużyna 14:00
Hutnik Pieńsk - KS Łąka 16:00

B-klasa, grupa II (niedziela, 25. marca):
Lechia Piechowice - KS Maciejowa 11:00
LKS Kostrzyca - Hottur Borowice 11:00
Bobry Wojanów - Pub Gol II Jelenia Góra 11:00
Sandra Gol Karpacz - Sokół Sokołowiec 11:00
GLKS Czernica - Potok Karpniki 11:00
Pogoń Wleń - Lotnik II Jeżów Sudecki 15:00
Juvenia Rybnica - Rudawy Janowice Wielkie 15:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group