Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 7820
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pociągami PKP Intercity na XXI Spotkanie Młodych w Lednicy

Wiadomości: Polska
Piątek, 26 maja 2017, 13:28
Aktualizacja: Sobota, 27 maja 2017, 7:45
Autor: Intercity
Fot. Archiwum
Już 3 czerwca odbędzie się XXI Spotkanie Młodych Lednica 2000. Z tej okazji w pierwszy weekend miesiąca 28 wybranych składów PKP Intercity zatrzyma się na stacji w Lednogórze. Sprawdź, z jakich połączeń i ofert możesz skorzystać, podróżując pociągami PKP Intercity na Pola Lednickie.

Pielgrzymi, którzy zaplanowali udział w tegorocznym Spotkaniu Młodych Lednica 2000, będą mogli wybrać przejazd pociągami PKP Intercity. Od piątku 2 czerwca do niedzieli 4 czerwca na stacji w Lednogórze zatrzyma się w sumie 28 wybranych pociągów przewoźnika. Z połączeń będą mogli skorzystać podróżujący m.in. z Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Białegostoku czy Bielska-Białej.

Pasażerowie wybierający się do/z Lednogóry mogą kupić bilety z oferty weekendowej. Umożliwiają one wielokrotne przejazdy pociągiem w ramach jednego biletu od piątku 2 czerwca (od godz. 19.00) do poniedziałku 5 czerwca (do godz. 6.00 rano). Cena biletu weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z biletem weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

Bilety na przejazdy pociągami PKP Intercity są dostępne w kasach biletowych, biletomatach oraz w internetowym systemie sprzedaży. Wszystkie informacje na temat rozkładu jazdy oraz ofert biletowych można znaleźć na stronie intercity.pl lub pod numerem infolinii 19 757.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~AD966 27-05-2017 8:51
Kto jeszcze ma "pociąg" do takich obrządków?
~Ob.Serwator 28-05-2017 0:21
Kościelni robią wszystko, żeby owieczki im nie spieprzały po tych numerach jakie wyczyniają. Właśnie ci, co uczą nas "mo...lności". To i łapią każdą okazję, kiedy mogą "wiernym" we łbach znów pomotać, grosza chapnąć, obiecując nieba, i strasząc piekłem. Jak to mają we zwyczaju. Sami się widać nie boją piekiełka, a wielu z nich już za życia w piekle siedzi, bo dla takich litości Pan Bozia nie ma. No tak wynika z opowieści o bogaczach i wielbłądzie, co przez szydło...sorry przez igłę ma przejść... Dzisiaj syn Igły... sorry - Szydło, został księdzem. Cwaniaki, nie? Jak się skończy chapanko na stanowisku, to ma się synka księdza na podorędziu. Ciekaw jestem tylko jednego: CZY TEN NOWY KSIĘŻULO ZAPYTA KIEDYŚ SWĄ MAĆ RODZONĄ, CZY I KIEDY ZAMIERZA BYĆ UCZCIWĄ I PRZESTANIE ŁGAĆ NARODOWI.
~pff 28-05-2017 6:25
A to co znowu ? Ojciec Góra jakoś dawał sobie radę bez rządowej pomocy, kontynuatorzy Jego pomysłu niechże sobie również radzą sami. Przed Woodstockiem PKP pewnie zacznie remont wszystkich torów prowadzących do Kostrzynia ? Opróżnią kościoły sami,bez udziału wojujących ateuszy,to,do czego miało dojść w perspektywie lat 20,staje się faktem w ciągu roku :) Brawo katabasy i ich protektorzy z pis.
~Bezdomny 28-05-2017 6:28
Typowe państwo kościelne.
~heretyk 28-05-2017 7:24
Nasz /mój bo na niego głosowałem/prezydent poprowadzi pielgrzymkę młodych w Piekarach Śląskich . Ile będzie kosztować obstawa? Boże chroń Go aby nie czynił jakiś głupich gestów. Rozważam przekaz Biblijny ;jak oko czy ręka zgrzeszyła to trzeba wykolić i uciąć bo stawiałem X na AD.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group