Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 8957
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pobił chłopca, nie wie, dlaczego

Piątek, 14 maja 2010, 11:07
Aktualizacja: 11:07
Autor: TEJO
Policja zatrzymała 19–latka, który w lutym ciężko pobił o pięć lat młodszego ucznia jednego z gimnazjów jeleniogórskich. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami trafił na długo do szpitala, gdzie został poddany operacji głowy.

Wczorajszy 13 maja okazał się pechowy dla sprawcy, któremu przez kilka miesięcy udało się uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo, bo wyjechał za granicę, gdzie pracował. Sprawiedliwości jednak stało się zadość. Policja namierzyła sprawcę i zatrzymała go, gdy wrócił do kraju.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego w Jeleniej Górze na Zabobrzu. Sprawca upił się w mieszkaniu znajomego. Chłopiec wraz ze swoimi kolegami wracał ze szkoły. Pijany mężczyzna zaczepił uczniów. Doszło do wymiany zdań, w efekcie której 19-latek pobił jednego z nich. 14-latek w poważnym stanie trafił do szpitala – przypomina podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Sprawca zaraz po zdarzeniu wyjechał za granicę, gdzie od kilku miesięcy pracuje. Policjanci w wyniku prowadzonych czynności procesowych i operacyjnych wytypowali 19-latka jako sprawcę tego przestępstwa. Został zatrzymany, jak tylko pojawił się w Jeleniej Górze. Przyznał się do przestępstwa, jednak nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Próbował swoją agresję zrzucić na wcześniej wypity alkohol – dodaje podinsp. E. Bagrowska. Agresor został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group