Piątek, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 5967
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Po Poranku Rodzinnym z Bolkiem i Lolkiem w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 28 kwietnia 2015, 7:42
Aktualizacja: Środa, 29 kwietnia 2015, 6:16
Autor: Org
Fot. MDK Muflon
Miejski Dom Kultury Muflon w Sobieszowie po raz kolejny zabrał dzieci i ich rodziców w niezwykły świat bajek. W minioną niedzielę (26.04) była to podróż z Bolkiem i Lolkiem dookoła świata i przystankiem Ameryka Południowa.

Bolek i Lolek zabrali uczestników poranka w kolorową, kulturalną podróż. Zwiedzanie Ameryki Południowej rozpoczęli od Brazylii, gdzie nie wiadomo co ważniejsze - samba czy piłka nożna. Stamtąd dzieci i rodzice przenieśli się do Argentyny, w której króluje tango. Odważni rodzice mieli okazję zatańczyć ten taniec na scenie MDK „Muflon” z odpowiednimi rekwizytami (różami) i przy dźwiękach tanga El Choclo, które na akordeonie zagrał Marcin Sweklej. Podczas warsztatów plastycznych dzieci wykonały niezwykłe medaliony z peruwiańskiej Wyspy Słońca.

Mali i duzi świetnie bawili się oglądając bajki z serii Bolek i Lolek, śmiejąc się z przygód, które bohaterowie kreskówki przeżywali w Ameryce Południowej nad rzeką Orinoko i podczas wyścigu Gran Premio Argentyny. Na zakończenie spotkania rozlosowane zostały nagrody od sponsorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group