Czwartek, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6504
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Po ogólnopolskim konkursie „Śniło mi się”

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 17 marca 2016, 7:55
Aktualizacja: 8:03
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
II Edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Śniło mi się, że…” zorganizował Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze. Celem było ukazanie bogactwa świata dziecięcej wyobraźni, pełnego fantastycznych i kolorowych postaci oraz miejsc.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nadesłano aż 680 prac z przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów z całego kraju.

Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były bardzo ciekawe, piękne i twórcze. Oceny prac dokonała komisja konkursowa w składzie: Aleksandra Jarocińska, dyrektor Miejskiego Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze, Andrzej Woźniak, artysta plastyk oraz Agata Makutynowicz, inst. ds. plastyki i ceramiki- artysta plastyk. Pełna lista laureatów konkursu dostępna na stronie: http://muflon.sobieszow.pl/?p=6165.

- Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i zachęcamy do dalszej współpracy. Opiekunom przyszłych artystów dziękujemy za opiekę i pomoc w rozwijaniu talentów swoich podopiecznych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy prac w Dziecięcej Galerii Kolor w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze przy ul. Cieplickiej 172. Wystawa jest czynna do 30 kwietnia – mówią organizatorzy konkursu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~mika111 17-03-2016 13:19
Śniło mi się ,że chyba kocham ,a jeśli mi się nie śniło to zdawało się chyba .Miłość jest jak ptak, przyleci , uwije sobie gniazdko i odleci daleko gdzieś za morze .Odleci tam gdzie jej najlepiej .Miłość pozostaje tylko w sercu i to na całe życie . Chcemy wierzyć , że pozostaje w dwóch sercach, ale czy tak jest ? A może Miłość to wielki samotnik i pustelnik i mieszka tylko w jednym sercu ? Któż to wiedzieć może ...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group