Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7716
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po konsultacjach w sprawie czynszów

Poniedziałek, 21 października 2013, 10:03
Aktualizacja: 10:04
Autor: UMl
Pracownicy jeleniogórskiego Urzędu Miasta i ZGKiM, którzy spotkali się z mieszkańcami w minioną sobotę (19.10.) przyjęli 43. interesantów, wyjaśniając im szczegóły nowych zasad, a także pomagając w złożeniu wniosku o upust w wysokości czynszu.

Wprawdzie do jednego z pięciu punktów (przy ul. Podgórnej) nie dotarł nikt z potencjalnie zainteresowanych, ale w pozostałych czterech interesanci się pojawili.

Niezależnie od wniosków złożonych w minioną sobotę – powiedziała Mirosława Dzika, zastępca prezydenta – Wydział Gospodarki Mieszkaniowej w trakcie swojej codziennej pracy także przyjmuje lokatorów w tej sprawie. Odnotowaliśmy w ciągu minionych tygodni niemal 150 złożonych wniosków.

- W ostatnią sobotę miesiąca, w trakcie tradycyjnych przyjęć interesantów bez wcześniejszych zapisów i niezależnie o tych przyjęć, będziemy także z udziałem pracowników UM przyjmować w Ratuszu interesantów, którzy zechcą zasięgnąć informacji w sprawach czynszu i ew. złożyć wniosek o jego obniżkę - podkreślał prezydent Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group