Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 4227
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Po konkursie “Na STO”. Kurs angielskiego w nagrodę

Środa, 21 marca 2012, 11:26
Aktualizacja: 11:27
Autor: Organizator
JELENIA GÓRA: Po konkursie “Na STO”. Kurs angielskiego w nagrodę
Fot. Organizator
Społeczna Szkoła Podstawowa gościła 19 uczniów klas szóstych z siedmiu szkół powiatu jeleniogórskiego w II edycji Konkursu Języka Angielskiego „Na STO”. Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego: Hanna Suzanowicz i Daniel Kostrzewa. Główną nagrodę, kurs językowy – wygrał Emil Szalek z “szóstki”.

Uczniowie rywalizowali w miniony piątek w dwóch etapach konkursu – gramatyczno-leksykalym oraz znajomości zagadnień z kultury Stanów Zjednoczonych. Dziesięciu finalistów wyłonionych w pierwszym etapie wzięło udział w quizie sprawdzającym wiedzę zakresu kultury, geografii i historii Stanów Zjednoczonych.

Wygrał Emil Szalek z SP nr 6 w Jeleniej Górze, na drugim miejscu uplasowała się Marta Gruszka z “dziesiątki”, trzecią pozycję zajęła Katarzyna Speruda, także z “dzisiątki”. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostali nagrodzeni cennymi upominkami rzeczowymi, ufundowanymi przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Społecznych oraz dyrekcję i pana Stolarczyka.

Dodatkowo zwycięzca otrzymał w nagrodę całoroczny kurs języka obcego podarowany przez PCKK w Jeleniej. Wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom języka angielskiego i byli bardzo dobrze przygotowani do konkursu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group