Jelenia Góra: Pływali jak delfiny

Wtorek, 2 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 2 października 2007, 13:01
Zawody młodych pływaków w "jedenastce"

Młodzieżowy Klub Sportowy "Jedenastka" Jelenia Góra był organizatorem VII Zawodów Pływackie Pogranicza, które odbyły się na basenie Szkoły Podstawowej. W rywalizacji uczestniczyło około stu zawodników z : Lubania, Bolesławca, Rudnej, Kudowy Zdrój , Wałbrzycha i Jeleniej Górze. Kategorie wiekowe w jakich odbywały sie zmagania to 91 i starsi, 92 - 94 oraz 95 i młodsi. Trzy pierwsze zawodniczki i trzech pierwszych zawodników, w konkurencji w każdej grupie wiekowej otrzymali dyplomy i nagrody. Poziom rywalizacji stał na wysokim poziomie, a czasy jakie uzyskiwali pływacy i pływaczki jak na początek sezonu były bardzo dobre W imprezie korzystnie wypadli gospodarze w większości zajmując miejsca w czołówce rywalizacji.

Spośród zawodników MKS "11" swoje wyścigi wygrali: Iwona Żaba na 50 metrów stylem motylkowym, Maciej Wołodźko na 50 m. st. motylkowym, Kamila Włostowska na 50 m. st. klasycznym, Arek Kościewski na 50 m. st. klasycznym, Magda Zator na 50 m. st. dowolnym, Kamila Włostowska na 100 m. st. zmiennym i M. Wołodźko na 100 m. st. zmiennym.Drugie lokaty zajęły: Karolin Lewińska na 50 m. st klasycznym i 100 m. stylem zmiennym oraz Kamil Fronia na 50 m. st. dowolnym, zaś na najniższym miejscu podium uplasowali się M. Zator na 100 m. st. zmiennym, Iwona Żaba na 50 m. st. dowolnym i Sylwia Zarzeczna na 50 m. st. motylkowym